Lurdy Mozi Legendás állatok - Grindelwald bűntettei
(138 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
14:00 17:00 20:00
Lurdy Mozi Legendás állatok - Grindelwald bűntettei
(138 perc) ( Terem : 10)

Digitális szinkronizált
13:00 16:00 19:00
Lurdy Mozi Legendás állatok - Grindelwald bűntettei
(138 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
15:00 18:00 21:00
Lurdy Mozi 22 mérföld
(96 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
19:30
Lurdy Mozi A Hunter Killer küldetés
(122 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
20:45
Lurdy Mozi A végzet órája
(106 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
17:15
Lurdy Mozi A végzet órája
(106 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
13:15
Lurdy Mozi Ami nem öl meg - A tetovált lány visszatér
(112 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
16:45 19:15 21:45
Lurdy Mozi Apróláb
(90 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
13:30 15:30 17:45
Lurdy Mozi Bohém rapszódia
(136 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
15:15 18:15 21:15
Lurdy Mozi Halloween
(108 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
20:15
Lurdy Mozi Libabor 2: Hullajó Halloween
(90 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
14:30
Lurdy Mozi Patrick - Ebbel szebb az élet
(95 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
14:45
Lurdy Mozi Pelyhes - Kalandra fel!
(87 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
14:15
Lurdy Mozi Pizzarománc
(103 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
16:15 18:30
Lurdy Mozi X – A rendszerből törölve
(115 perc) ( Terem : 4)

Digitális magyar
21:30
Lurdy Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
Legendás állatok - Grindelwald bűntettei 1 DS 138         14:00      17:00      20:00   
Legendás állatok - Grindelwald bűntettei 10 DS 138       13:00      16:00      19:00     
Legendás állatok - Grindelwald bűntettei 2 DS 138           15:00      18:00      21:00 
22 mérföld 4 DS 96                   19:30     
A Hunter Killer küldetés 8 DS 122                     20:45   
A végzet órája 4 DS 106               17:15         
A végzet órája 9 DS 106       13:15                 
Ami nem öl meg - A tetovált lány visszatér 5 DS 112             16:45      19:15    21:45 
Apróláb 7 DS 90       13:30    15:30    17:45         
Bohém rapszódia 9 DS 136           15:15      18:15      21:15 
Halloween 7 DS 108                     20:15   
Libabor 2: Hullajó Halloween 5 DS 90         14:30               
Patrick - Ebbel szebb az élet 4 DS 95         14:45               
Pelyhes - Kalandra fel! 8 DS 87         14:15               
Pizzarománc 8 DS 103             16:15    18:30       
X – A rendszerből törölve 4 DM 115                       21:30 
Eurocenter Mozi Legendás állatok - Grindelwald bűntettei
(138 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
18:00 21:00
Eurocenter Mozi Legendás állatok - Grindelwald bűntettei
(138 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
14:00 17:00 20:00
Eurocenter Mozi Legendás állatok - Grindelwald bűntettei
(138 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
15:00
Eurocenter Mozi 22 mérföld
(96 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
20:45
Eurocenter Mozi A Hunter Killer küldetés
(122 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
18:15
Eurocenter Mozi A hihetetlen család 2.
(125 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
13:45
Eurocenter Mozi A végzet órája
(106 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
21:00
Eurocenter Mozi Ami nem öl meg - A tetovált lány visszatér
(112 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
17:00 19:15 21:30
Eurocenter Mozi Apróláb
(90 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
13:00 15:00
Eurocenter Mozi Bohém rapszódia
(136 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
14:30 17:30 20:30
Eurocenter Mozi Libabor 2: Hullajó Halloween
(90 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
16:15
Eurocenter Mozi Pelyhes - Kalandra fel!
(87 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
14:15
Eurocenter Mozi Pizzarománc
(103 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
16:30 18:45
Eurocenter Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
Legendás állatok - Grindelwald bűntettei 3 DS 138                 18:00      21:00 
Legendás állatok - Grindelwald bűntettei 4 DS 138         14:00      17:00      20:00   
Legendás állatok - Grindelwald bűntettei 3 DS 138           15:00             
22 mérföld 7 DS 96                     20:45   
A Hunter Killer küldetés 7 DS 122                 18:15       
A hihetetlen család 2. 7 DS 125       13:45                 
A végzet órája 5 DS 106                       21:00 
Ami nem öl meg - A tetovált lány visszatér 6 DS 112               17:00    19:15    21:30 
Apróláb 6 DS 90       13:00    15:00             
Bohém rapszódia 2 DS 136         14:30      17:30      20:30   
Libabor 2: Hullajó Halloween 7 DS 90             16:15           
Pelyhes - Kalandra fel! 5 DS 87         14:15               
Pizzarománc 5 DS 103             16:30    18:45       
Vértescenter Mozi Legendás állatok - Grindelwald bűntettei
(138 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
13:00 18:15 21:00
Vértescenter Mozi Legendás állatok - Grindelwald bűntettei
(138 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
15:30
Vértescenter Mozi A végzet órája
(106 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
16:00
Vértescenter Mozi Ami nem öl meg - A tetovált lány visszatér
(112 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
18:00 20:30
Vértescenter Mozi Apróláb
(90 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
15:00
Vértescenter Mozi Bohém rapszódia
(136 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
14:30 17:15 20:00
Vértescenter Mozi Halloween
(108 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
21:15
Vértescenter Mozi Libabor 2: Hullajó Halloween
(90 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
17:00
Vértescenter Mozi Patrick - Ebbel szebb az élet
(95 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
14:00
Vértescenter Mozi Pizzarománc
(103 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
19:00
Vértescenter Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
Legendás állatok - Grindelwald bűntettei 1 DS 138       13:00          18:15      21:00 
Legendás állatok - Grindelwald bűntettei 1 DS 138           15:30             
A végzet órája 3 DS 106             16:00           
Ami nem öl meg - A tetovált lány visszatér 3 DS 112                 18:00    20:30   
Apróláb 2 DS 90           15:00             
Bohém rapszódia 4 DS 136         14:30      17:15      20:00   
Halloween 2 DS 108                       21:15 
Libabor 2: Hullajó Halloween 2 DS 90               17:00         
Patrick - Ebbel szebb az élet 3 DS 95         14:00               
Pizzarománc 2 DS 103                   19:00