Lurdy Mozi Anna
(118 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
15:45 18:15 20:45
Lurdy Mozi Az oroszlánkirály
(118 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
10:00 12:30 15:00 17:30 20:00
Lurdy Mozi Az oroszlánkirály
(118 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
13:45 18:45 21:15
Lurdy Mozi Az oroszlánkirály
(118 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
11:15 16:15
Lurdy Mozi Fehér éjszakák
(141 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
20:30
Lurdy Mozi Nicky Larson - Ölni vagy kölni?
(92 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
16:30 19:00
Lurdy Mozi Annabelle 3.
(104 perc) ( Terem : 10)

Digitális szinkronizált
21:30
Lurdy Mozi A kis kedvencek titkos élete 2.
(87 perc) ( Terem : 10)

Digitális szinkronizált
10:45 13:00 15:15 17:15 19:15
Lurdy Mozi Aladdin
(129 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
12:15 16:45
Lurdy Mozi Csodapark
(86 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
10:00
Lurdy Mozi Egy kutya négy útja
(109 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
12:00 14:15
Lurdy Mozi Mia és a fehér oroszlán
(99 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
10:30
Lurdy Mozi Pókember: Idegenben
(131 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
12:45 15:15 17:45 20:15
Lurdy Mozi Szupercella 3: Az ördögverem
(98 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
21:00
Lurdy Mozi Szupercella 3: Az ördögverem
(98 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
18:30
Lurdy Mozi Toy Story 4.
(101 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
11:45 14:00 16:00
Lurdy Mozi Így neveld a sárkányodat 3.
(106 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
11:30 13:30
Lurdy Mozi Übergáz
(106 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
10:15 14:45 19:30 21:45
Lurdy Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
Anna 5 DS 118           15:45      18:15    20:45   
Az oroszlánkirály 1 DS 118 10:00    12:30      15:00    17:30      20:00   
Az oroszlánkirály 2 DS 118       13:45          18:45      21:15 
Az oroszlánkirály 2 DS 118   11:15          16:15           
Fehér éjszakák 8 DS 141                     20:30   
Nicky Larson - Ölni vagy kölni? 4 DS 92             16:30      19:00     
Annabelle 3. 10 DS 104                       21:30 
A kis kedvencek titkos élete 2. 10 DS 87 10:45      13:00    15:15    17:15    19:15     
Aladdin 7 DS 129     12:15        16:45           
Csodapark 4 DS 86 10:00                       
Egy kutya négy útja 4 DS 109     12:00    14:15               
Mia és a fehér oroszlán 9 DS 99 10:30                       
Pókember: Idegenben 9 DS 131     12:45      15:15    17:45      20:15   
Szupercella 3: Az ördögverem 4 DS 98                       21:00 
Szupercella 3: Az ördögverem 8 DS 98                 18:30       
Toy Story 4. 8 DS 101   11:45      14:00    16:00           
Így neveld a sárkányodat 3. 5 DS 106   11:30    13:30                 
Übergáz 7 DS 106 10:15        14:45          19:30    21:45 
Eurocenter Mozi Anna
(118 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
18:45 21:15
Eurocenter Mozi Anna
(118 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
20:00
Eurocenter Mozi Az oroszlánkirály
(118 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
11:00 13:30 16:00 18:30 21:00
Eurocenter Mozi Az oroszlánkirály
(118 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
14:30
Eurocenter Mozi Nicky Larson - Ölni vagy kölni?
(92 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
17:45 19:45
Eurocenter Mozi Annabelle 3.
(104 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
21:30
Eurocenter Mozi A kis kedvencek titkos élete 2.
(87 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
17:30
Eurocenter Mozi A kis kedvencek titkos élete 2.
(87 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
11:00 13:00 15:00
Eurocenter Mozi Egy kutya négy útja
(109 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
15:15
Eurocenter Mozi Mia és a fehér oroszlán
(99 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
13:15
Eurocenter Mozi Pókember: Idegenben
(131 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
11:15 13:45 16:15
Eurocenter Mozi Pókember: Idegenben
(131 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
21:00
Eurocenter Mozi Szupercella 3: Az ördögverem
(98 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
15:45
Eurocenter Mozi Szupercella 3: Az ördögverem
(98 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
19:30
Eurocenter Mozi Toy Story 4.
(101 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
11:45 13:45
Eurocenter Mozi Yesterday
(117 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
17:15
Eurocenter Mozi Így neveld a sárkányodat 3.
(106 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
11:15
Eurocenter Mozi Übergáz
(106 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
12:00
Eurocenter Mozi Übergáz
(106 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
21:45
Eurocenter Mozi Übergáz
(106 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
17:00 19:00
Eurocenter Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
Anna 2 DS 118                 18:45      21:15 
Anna 3 DS 118                     20:00   
Az oroszlánkirály 4 DS 118   11:00    13:30      16:00    18:30      21:00 
Az oroszlánkirály 3 DS 118         14:30               
Nicky Larson - Ölni vagy kölni? 5 DS 92               17:45    19:45     
Annabelle 3. 7 DS 104                       21:30 
A kis kedvencek titkos élete 2. 3 DS 87               17:30         
A kis kedvencek titkos élete 2. 6 DS 87   11:00    13:00    15:00             
Egy kutya négy útja 7 DS 109           15:15             
Mia és a fehér oroszlán 7 DS 99       13:15                 
Pókember: Idegenben 2 DS 131   11:15    13:45      16:15           
Pókember: Idegenben 6 DS 131                       21:00 
Szupercella 3: Az ördögverem 5 DS 98           15:45             
Szupercella 3: Az ördögverem 7 DS 98                   19:30     
Toy Story 4. 5 DS 101   11:45    13:45                 
Yesterday 7 DS 117               17:15         
Így neveld a sárkányodat 3. 7 DS 106   11:15                     
Übergáz 3 DS 106     12:00                   
Übergáz 5 DS 106                       21:45 
Übergáz 6 DS 106               17:00    19:00     
Vértescenter Mozi Az oroszlánkirály
(118 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
20:00
Vértescenter Mozi Az oroszlánkirály
(118 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
11:00 13:30 16:00 18:30
Vértescenter Mozi Az oroszlánkirály
(118 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
15:00
Vértescenter Mozi Annabelle 3.
(104 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
19:00
Vértescenter Mozi A kis kedvencek titkos élete 2.
(87 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
11:15 13:00
Vértescenter Mozi A kis kedvencek titkos élete 2.
(87 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
15:30 17:15
Vértescenter Mozi Pókember: Idegenben
(131 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
17:30
Vértescenter Mozi Pókember: Idegenben
(131 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
11:30 14:00
Vértescenter Mozi Pókember: Idegenben
(131 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
21:00
Vértescenter Mozi Szupercella 3: Az ördögverem
(98 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
21:00
Vértescenter Mozi Toy Story 4.
(101 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
11:30 13:30
Vértescenter Mozi Übergáz
(106 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
16:45 18:45 20:45
Vértescenter Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
Az oroszlánkirály 1 DS 118                     20:00   
Az oroszlánkirály 4 DS 118   11:00    13:30      16:00    18:30       
Az oroszlánkirály 1 DS 118           15:00             
Annabelle 3. 2 DS 104                   19:00     
A kis kedvencek titkos élete 2. 1 DS 87   11:15    13:00                 
A kis kedvencek titkos élete 2. 2 DS 87           15:30    17:15         
Pókember: Idegenben 1 DS 131               17:30         
Pókember: Idegenben 3 DS 131   11:30      14:00               
Pókember: Idegenben 4 DS 131                       21:00 
Szupercella 3: Az ördögverem 2 DS 98                       21:00 
Toy Story 4. 2 DS 101   11:30    13:30                 
Übergáz 3 DS 106             16:45    18:45    20:45