Lurdy Mozi A mogyoró-meló 2.
(93 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
10:30 12:30 14:30 16:30 18:30
Lurdy Mozi A mogyoró-meló 2.
(93 perc) ( Terem : 10)

Digitális szinkronizált
11:15 13:15
Lurdy Mozi A szerencse háza
(91 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
14:45 16:45 18:45 21:00
Lurdy Mozi Pappa Pia
(106 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
10:15 12:30 14:45 17:00 19:15 21:30
Lurdy Mozi A setét torony
(91 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
19:00 21:15
Lurdy Mozi Annabelle 2: A teremtés
(110 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
20:45
Lurdy Mozi Annabelle 2: A teremtés
(110 perc) ( Terem : 10)

Digitális szinkronizált
15:00 17:15 19:30 21:45
Lurdy Mozi Anyák elszabadulva
(91 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
17:45 19:45
Lurdy Mozi Atomszőke
(115 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
21:45
Lurdy Mozi Az Emoji-film
(92 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
10:00 12:00 14:00 16:00 18:00
Lurdy Mozi Baywatch
(121 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
20:00
Lurdy Mozi Bébi úr
(98 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
11:45 15:45
Lurdy Mozi Dzsungel-mentőakció
(95 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
10:15 12:15 14:15
Lurdy Mozi Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás
(93 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
10:00 13:45
Lurdy Mozi Gru 3.
(91 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
11:00 13:00 15:15 17:00
Lurdy Mozi Hupikék törpikék: Az elveszett falu
(88 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
10:45 12:45
Lurdy Mozi Minden, minden
(98 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
16:15 18:15 20:15
Lurdy Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
A mogyoró-meló 2. 9 DS 93 10:30    12:30    14:30    16:30    18:30       
A mogyoró-meló 2. 10 DS 93   11:15    13:15                 
A szerencse háza 7 DS 91         14:45    16:45    18:45      21:00 
Pappa Pia 1 DS 106 10:15    12:30    14:45      17:00    19:15    21:30 
A setét torony 5 DS 91                   19:00    21:15 
Annabelle 2: A teremtés 9 DS 110                     20:45   
Annabelle 2: A teremtés 10 DS 110           15:00    17:15    19:30    21:45 
Anyák elszabadulva 4 DS 91               17:45    19:45     
Atomszőke 4 DS 115                       21:45 
Az Emoji-film 2 DS 92 10:00    12:00    14:00    16:00    18:00       
Baywatch 2 DS 121                     20:00   
Bébi úr 4 DS 98   11:45        15:45             
Dzsungel-mentőakció 8 DS 95 10:15    12:15    14:15               
Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás 4 DS 93 10:00      13:45                 
Gru 3. 5 DS 91   11:00    13:00    15:15    17:00         
Hupikék törpikék: Az elveszett falu 7 DS 88 10:45    12:45                   
Minden, minden 8 DS 98             16:15    18:15    20:15   
Atrium Eurocenter Mozi A mogyoró-meló 2.
(93 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
12:00 14:00 16:00
Atrium Eurocenter Mozi A szerencse háza
(91 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
17:00 19:00 21:00
Atrium Eurocenter Mozi Pappa Pia
(106 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
11:00 13:15 15:30 17:45 20:00
Atrium Eurocenter Mozi A setét torony
(91 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
18:00 20:30
Atrium Eurocenter Mozi Annabelle 2: A teremtés
(110 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
18:30 20:45
Atrium Eurocenter Mozi Anyák elszabadulva
(91 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
19:30 21:15
Atrium Eurocenter Mozi Atomszőke
(115 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
20:15
Atrium Eurocenter Mozi Az Emoji-film
(92 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
11:00 13:00 15:00
Atrium Eurocenter Mozi Az Emoji-film
(92 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
17:15
Atrium Eurocenter Mozi Bébi úr
(98 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
13:45
Atrium Eurocenter Mozi Dzsungel-mentőakció
(95 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
11:15
Atrium Eurocenter Mozi Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás
(93 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
15:45
Atrium Eurocenter Mozi Gru 3.
(91 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
12:30 14:30 16:30
Atrium Eurocenter Mozi Minden, minden
(98 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
15:15
Atrium Eurocenter Mozi Minden, minden
(98 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
18:15
Atrium Eurocenter Mozi Ricsi a gólya
(86 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
11:45
Atrium Eurocenter Mozi Verdák 3.
(92 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
13:00
Atrium Eurocenter Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
A mogyoró-meló 2. 6 DS 93     12:00    14:00    16:00           
A szerencse háza 2 DS 91               17:00    19:00    21:00 
Pappa Pia 4 DS 106   11:00    13:15    15:30    17:45      20:00   
A setét torony 6 DS 91                 18:00    20:30   
Annabelle 2: A teremtés 3 DS 110                 18:30    20:45   
Anyák elszabadulva 5 DS 91                   19:30    21:15 
Atomszőke 7 DS 115                     20:15   
Az Emoji-film 2 DS 92   11:00    13:00    15:00             
Az Emoji-film 5 DS 92               17:15         
Bébi úr 7 DS 98       13:45                 
Dzsungel-mentőakció 5 DS 95   11:15                     
Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás 7 DS 93           15:45             
Gru 3. 3 DS 91     12:30    14:30    16:30           
Minden, minden 5 DS 98           15:15             
Minden, minden 7 DS 98                 18:15       
Ricsi a gólya 7 DS 86   11:45                     
Verdák 3. 5 DS 92       13:00                 
Vértescenter Mozi A mogyoró-meló 2.
(93 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
17:00
Vértescenter Mozi A mogyoró-meló 2.
(93 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
13:45
Vértescenter Mozi A mogyoró-meló 2.
(93 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
15:00
Vértescenter Mozi A mogyoró-meló 2.
(93 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
11:45
Vértescenter Mozi Pappa Pia
(106 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
11:45 14:00
Vértescenter Mozi Pappa Pia
(106 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
16:00 18:15 20:30
Vértescenter Mozi A setét torony
(91 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
18:45
Vértescenter Mozi Annabelle 2: A teremtés
(110 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
19:00 21:15
Vértescenter Mozi Annabelle 2: A teremtés
(110 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
16:30
Vértescenter Mozi Az Emoji-film
(92 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
15:45
Vértescenter Mozi Az Emoji-film
(92 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
11:00 13:00
Vértescenter Mozi Baywatch
(121 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
13:30
Vértescenter Mozi Dunkirk
(108 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
20:45
Vértescenter Mozi Gru 3.
(91 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
11:30
Vértescenter Mozi Minden, minden
(98 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
17:45 20:00
Vértescenter Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
A mogyoró-meló 2. 1 DS 93               17:00         
A mogyoró-meló 2. 4 DS 93       13:45                 
A mogyoró-meló 2. 1 DS 93           15:00             
A mogyoró-meló 2. 4 DS 93   11:45                     
Pappa Pia 2 DS 106   11:45      14:00               
Pappa Pia 4 DS 106             16:00    18:15    20:30   
A setét torony 2 DS 91                 18:45       
Annabelle 2: A teremtés 1 DS 110                   19:00    21:15 
Annabelle 2: A teremtés 2 DS 110             16:30           
Az Emoji-film 3 DS 92           15:45             
Az Emoji-film 1 DS 92   11:00    13:00                 
Baywatch 3 DS 121       13:30                 
Dunkirk 2 DS 108                     20:45   
Gru 3. 3 DS 91   11:30                     
Minden, minden 3 DS 98               17:45      20:00